Audyt fabryczny

Przed złożeniem zamówienia lub wyborem dostawcy, wielu nabywców może mieć obawy:


Czy wszystko, co otrzymałeś od dostawcy, jest prawdziwe i prawdziwe?

Czy mogę podjąć decyzję na podstawie ograniczonych informacji online?

Czy ten dostawca spełnia moje oczekiwania?

Ale czy odwiedzanie każdego dostawcy nie jest zbyt kosztowne i czasochłonne? 

Audyt fabryki GETACS zapewnia efektywne kosztowo i terminowe rozwiązanie, pomagamy międzynarodowym korporacjom zrozumieć organizacje ich dostawców i procesy produkcyjne w celu wypełnienia potencjalnych luk między argumentami sprzedaży i praktykami w miejscu produkcji. Nasze audyty fabryczne to systematyczne i niezależne badanie systemów zarządzania, organizacyjnych, operacyjnych i jakościowych Twojego dostawcy, wraz z protokołami zdefiniowanymi w wybranym przez Ciebie rodzaju audytu. Widzieć znaczy wierzyć, a my jesteśmy rogami, by być twoimi oczami! 

Portfolio usług GETACS dla audytu fabryki obejmuje:

1. Profil fabryki, w tym licencja rejestracyjna, ustalenie roku, historii, rynku sprzedaży, liczby pracowników, warunków pracy, konserwacji maszyn itp.

2. Struktura organizacyjna. Szczegóły, takie jak to, czy fabryka ma zdolności inżynieryjne lub wystarczającą siłę roboczą do kontroli jakości na różnych etapach.

3. Proces produkcji. Szczegóły, takie jak, które stopnie są produkowane we własnym zakresie, które stopnie są zamawiane podrzędnie.

4. Zdolność produkcyjna. Szczegóły, takie jak który krok jest obsługiwany przez którą maszynę itp. Dowiedz się, na czym polega specjalność fabryki.

5. Zdolność produkcyjna

6. Wyposażenie i maszyny

7. System zapewnienia jakości i powiązane certyfikaty

8. B+R

9. Specjalne wymagania klienta