Gorące słowa kluczowe: Metal Spinning
Inżynieria i rozwój

Asortyment produktów GETACS obejmuje szeroki zakres segmentów. Funkcjonalność może być różna, od nogi meblowej po zaawansowane rozwiązania montażowe. Wierzymy, że szeroka wiedza produktowa i materiałowa dotycząca mebli, okuć czy części metalowych jest naszym kluczem do sukcesu. Wieloletnie doświadczenie w produkcji i zarządzaniu oraz kontakty z czołowymi producentami oznaczają, że możemy zapewnić naszym klientom kreatywne wsparcie, które poprowadzi ich linie produktów dalej, niż sobie wyobrażali. Nie ma nic bardziej satysfakcjonującego niż wprowadzenie pomysłu do prawdziwych produktów i znalezienie sposobów, aby uczynić go jeszcze lepszym. To właśnie lubimy robić.

Dużą część naszej działalności stanowią części OEM, które przekształciliśmy, od pierwszych szkiców naszych klientów, w prawdziwy produkt, który w końcu jest częścią znanego produktu naszych znanych klientów. Jesteśmy dumni, że jesteśmy ważnym i kreatywnym elementem w takim procesie rozwoju.

Kolejna uwaga może dotyczyć narzędzi, naszego działu OEM i naszych własnych rozwiązań. W międzyczasie opracowaliśmy ponad 200 narzędzi dla różnych technologii produkcji, takich jak:

Odlew aluminiowy i cynkowy

Formowanie wtryskowe tworzyw sztucznych

Narzędzia do wykrawania


Narzędzia do gięcia

Narzędzia do głębokiego rysowania metalu

Wytłaczanie aluminium

Plastikowe narzędzie do głębokiego rysowania

Narzędzia progresywne

Nasz zespół w Chinach pracuje na zaawansowanym oprogramowaniu CAD: Auto, CAD, Solid Works, PRO-E, Catia, Autodesk –Inventor. Nie skupiamy się tylko na próbce, opracowujemy również narzędzia, sprawdzian czy przyrząd do masowej produkcji. Pracujemy głęboko nad cechami materiału, etapami produkcji i zapewniamy płynne przejście od pobierania próbek do stabilnej produkcji masowej.