Kim jesteśmy

GETACS International Co ltd to międzynarodowa firma oferująca profesjonalne zarządzanie łańcuchem dostaw. Firma GETACS została założona w 2012 roku i prowadzona przez Niemcy i Hongkongner. Jesteśmy młodą, szybko rozwijającą się firmą z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w niemieckim kierownictwie.

GETACS organizuje kompletny rozwój produktu od pierwszego pomysłu do produktu końcowego. Zaopatrujemy się w odpowiedni produkt, dbamy o wymaganą jakość i oferujemy usługę door to door dla naszych klientów na całym świecie. Specjalizujemy się w branży meblarskiej, okuć meblowych i projektach. Po stronie dostawców wspieramy naszą sieć dostawców naszą wiedzą fachową i pomagamy im spełnić międzynarodowe wymagania. Po stronie klienta obsługujemy wiodące firmy w naszej branży o wysokim poziomie wiedzy, wieloletnim doświadczeniu, umiejętnościach zawodowych oraz znajomości rynku chińskiego. Posiadamy zespół sprzedaży w Niemczech oraz lokalny magazyn o pojemności ponad 500 palet. Magazyn zostanie powiększony o więcej towarów od 2021 roku. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o informacjach o zespole sprzedaży, kliknij

Posiadamy międzynarodową wiedzę, znamy normy i wymagania produktowe, badamy przeznaczenie i zastosowanie produktu oraz proponujemy ulepszenia produktu. Od 2017 roku zainwestowano laboratorium do testów mechanicznych, aby lepiej służyć klientom do testowania nowych produktów i masowego zatwierdzania jakości produktów. Oprócz testów wewnętrznych współpracujemy z międzynarodowymi instytutami badawczymi w celu uzyskania bardziej wszechstronnej oceny.


Nasze hasło Dostęp do rynku i sukces
Oznacza to, że kiedy współpracujesz z Getacs, zyskujesz ponad 40-letnie globalne doświadczenie w zaopatrzeniu, rozwoju i meblarstwie, z niemieckim doświadczeniem w branży meblarskiej i pokrewnych, z ponad 20-letnią wiedzą na temat mebli i produkcji oraz handlem międzynarodowym, a ponadto lokalną wiedzą na temat grupa chińskich ekspertów, którzy znają nie tylko produkty i technologię produkcji, znamy również różnice kulturowe i sposób zabezpieczenia niezbędnych wymagań jakościowych.
Nasza wizja
Zapewniamy naszym klientom niezawodne i doskonałe rozwiązania w zakresie globalnego łańcucha dostaw
Droga rozwoju
  • Do naszych pracowników
    Pracownicy są cenieni jako wyjątkowe osoby i zachęcani do nauki, dzielenia się i wprowadzania innowacji. Działamy z nastawieniem do pracy, aby być precyzyjnym, zdyscyplinowanym, wydajnym i dbać o szczegóły. Pod kierownictwem opartym na ludziach dążymy do utrzymania pozytywnego środowiska pracy, w którym ludzie chętnie przychodzą do pracy i aby służyć naszym klientom, aby przynosił zyski.
  • Do naszych klientów
    Dążymy do wysokiego zadowolenia klientów poprzez naszą pasję, wiedzę fachową, elastyczność i innowacyjność poprzez dostarczanie produktów i usług o dobrej jakości, konkurencyjnej cenie i niezawodnym czasie realizacji. Dążymy do tego, aby zapewnić klientom nadrzędne wartości poprzez uczciwość, otwartość, uczciwość i uczciwość.
  • Do naszych dostawców
    Chcemy być długoterminowym, wiarygodnym partnerem biznesowym i zamierzamy doprowadzić naszych dostawców do podniesienia poziomu internacjonalizacji, przekroczenia satysfakcji klientów końcowych, zawsze w oparciu o wzajemny szacunek, aktywne współdziałanie oraz otwartą i zamkniętą komunikację.