Logistyka i konsolidacja

Logistyka

Nasza kompleksowa usługa logistyczna: Od fabryki do magazynu zarządzamy i kontrolujemy wszystkie aspekty usług logistycznych, takie jak plan palet, plan załadunku, odprawa celna, spedycja, magazynowanie, transport śródlądowy i transport morski. Zarządzanie logistyczne wymaga szybkiej i elastycznej reakcji. Dzięki narzędziu do inteligentnego planowania kontenerów GETACS jesteśmy w stanie elastycznie dostosować się i zapewnić bezpieczeństwo Twoich towarów.

Konsolidacja:

Wyobrażać sobie:

Dostawca prosi o wysokie MOQ ze względu na koszt FOB. Dostawca prosi o zakup pełnego kontenera…

Twoje towary nie mają wystarczającej objętości, aby wypełnić pełny pojemnik. Ale oficjalne LCL spedytora jest zbyt drogie i nie daje gwarancji niezawodnego dotarcia. Ze względu na częste kontenery do Niemiec i Polski jesteśmy w stanie połączyć Państwa wysyłkę i skonsolidować w naszych kontenerach. Oszczędza to wysokie koszty i brakujące okno czasowe od oficjalnej wysyłki LCL.

Dzięki naszej solidnej sieci frachtu lotniczego i silnemu partnerstwu z międzynarodowym spedytorem, GETACS Logistics zapewnia kompleksowe możliwości dostawy i elastyczne usługi z optymalnymi korzyściami kosztowymi.

Dostępna jest usługa magazynowania w Chinach i Niemczech. Produkty mogą być przechowywane tymczasowo i wysyłane na cały świat w dowolnym preferowanym momencie. Poza magazynem naszego partnera spedycyjnego, dysponujemy własnym magazynem ponad 500 palet. Magazyn zostanie rozbudowany o ponad 2000 palet składowania od 2021 roku.