Pozyskiwanie i badanie rynku

  Dzisiaj globalizacja i integracja międzynarodowych gospodarek stały się częścią naszego codziennego życia. Ta integracja stwarza nie tylko ogromne możliwości biznesowe, ale także większe wyzwania dla różnych organizacji. Światowe przedsiębiorstwa skupiają się teraz na Chinach, ponieważ jest to ogromny rynek, światowa baza produkcyjna i potężny silnik generujący globalny wzrost gospodarczy. Jako importer towarów z Chin, jak chcesz zaopatrywać się? Oto opcje z zaletami i wadami:

 

Na tle 4 podstawowych możliwości chcemy być inni i jesteśmy inni!

Jesteśmy profesjonalnymi nabywcami w branży meblarskiej!

Pracujemy z Tobą przejrzyście i niezależnie od dostawców, myślimy i działamy jak Twój własny dział zakupów!

Jesteśmy Twoim wyciągniętym ramieniem w Chinach! Znamy Twój biznes i branżę! 

Konkurujemy z Twoją opcją zainstalowania własnego biura zakupów w Chinach. Nasz mały zespół ekspertów jest dobrze wyszkolony i wysoce zmotywowany, aby Cię zadowolić! 

Dopasowujemy się do Twoich potrzeb i zapewniamy wymierne rezultaty. 

Odkrywamy przegląd rynku, przy ocenie nowego dostawcy bierzemy pod uwagę kilka kryteriów. Wizyty na miejscu w przypadku pytań technicznych lub negocjacji cen można śledzić w celu uzyskania pełniejszego zrozumienia. Otrzymasz porównanie cen z dokładnym i wiarygodnym porównaniem kandydata na dostawcę nie tylko pod kątem ceny, ale również ogólnego portfolio dostawców, czasu realizacji, analizy produktów, opinii technicznej itp. oraz bardzo często naszego komentarza, który jest niezbędny i kluczowy do podjęcia właściwej decyzji .

Oprócz mebli, okuć i części metalowych dostępne są niestandardowe badania rynku dla innych produktów.