Odlew aluminiowy
Release time:2021-09-07

Grupa produktów: Odlew aluminiowy

Die Casting to przemysłowy proces odlewania do produkcji na dużą skalę o identycznej konstrukcji. Materiałem odlewniczym jest metal o niskiej temperaturze topnienia, taki jak aluminium, cynk lub magnez.

Szczególną cechą odlewania ciśnieniowego jest to, że możesz podążać za własnymi skłonnościami, aby uzyskać dowolny elastyczny kształt i wzór z formy. Die Casting ma tę zaletę, że zapewnia nam spójne produkty i najbardziej konkurencyjną cenę, inne metody produkcji m.in. Tłoczenie metalu jest trudne lub niemożliwe do zrealizowania. Dlatego większość gwiaździstych baz jest wytwarzana w procesie Die Casting. Ze względu na pewne koszty ustawienia maszyn produkcyjnych i formy oraz podgrzewania narzędzi na początku produkcji, wymagane są określone ilości minimalne dla produktów specyficznych dla klienta. Późniejszy proces rafinacji po odlewaniu ciśnieniowym, zwłaszcza szlifowanie i polerowanie, wymaga doskonałego kunsztu, aby dokonać produkcji

każda część serii jest wyjątkowa. W masowej produkcji serii produktów na dużą skalę rozważamy inwestycję w technologię automatycznego polerowania robotów.